GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE

GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE


Popularne tagi

Chmura Tagów

 KONKURSY PRZEPROWADZONE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Blok matematyczno-przyrodniczy

Nazwa konkursu

Opiekun

Wewnątrzszkolne

Pozaszkolne

Liczba Uczestników

Osiągnięcia

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Marzena Mazurek

 

Etap Gminny

3

III miejsce:
drużyna: Mateusz Michalak, Mateusz Wojdak, Patrycja Kozłowska

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Marzena Mazurek

 

Etap gminny

 

 

 

Etap powiatowy

5

 

 

 

2

I miejsce:

Patrycja Fabjańska

II miejsce: Paulina Ćwiek

III miejsce:

Paulina Ćwiek

„Na tropach nauki””

Blok matematy

czno-przyrodniczy

 

+

4

I miejsce: Stanisław Michalak

Mistrz mapy

Agnieszka Zielińska

+

 

15

I miejsce: Hubert Szkudlarek

Wojewódzki Konkurs geograficzny-etap szkolny

Agnieszka Zielińska

+

 

 

+

15

 

1

I miejsce: Hubert Szkudlarek

Powiatowy Konkurs na plakat pod hasłem „Bądźmy zdrowi”

Katarzyna Woźniak

 

 

+

10

III miejsce:

 Sandra Kostrzewa

I Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

Katarzyna Woźniak

 

+

3

-

Konkurs na plakat „Stop dopalaczom”

Katarzyna Woźniak

 

+

6

W trakcie (finał 24 czerwca)

 Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Sylwia Jaroszewicz

 

+

5

III miejsce:

SandraGałecka

Bartosz  Łaszcz

Stanisław Michalak

Miłosz Maślanka

Marika

Walaszczyk

Olimpiada informatyczno-matematyczna

W ZST w Turku

Sylwia Jaroszewicz

 

+

3

II miejsce:

P. Grzelczak

B.  Łaszcz

 

Konkurs „Dendrologiczne inspiracje”

Sylwia Jaroszewicz

+

 

10

I miejsce:

Weronika Derdziak

Sesja ekologiczna

+

Konkurs ekologiczny

Sylwia Jaroszewicz

 

+

2

 

 

 KONKURSY PRZEPROWADZONE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Blok języków obcych

Nazwa konkursu

Opiekun

Wewnątrzszkolne

Pozaszkolne

Liczba Uczestników

Osiągnięcia

Powiatowe Prezentacje „The School Stage”

Anna Dębczyńska

 

+

4

-

Powiatowy  Spelling Master w ZS w Tuliszkowie

(etap szkolny)

Julianna Cymmer

+

 

3

I miejsce:

Jakub Klimt

II miejsce:

Marika Walaszczyk

III miejsce:

Arkadiusz

Kaczmarek

Powiatowy

Konkurs Poezji Obcojęzycznej we Władysławowie

Julianna Cymmer

Beata Sawicka

 

+

2

 

2

-

 

-

VI Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego „BEE” good  at English

Julianna Cymmer

 

+

3

III miejsce: Marika Walaszczyk

Język angielski w piosence w ZST w Turku

Julianna Cymmer

Anna Dębczyńska

 

+

3

-

Word Master w ZSCKR w Kaczkach Średnich

Julianna Cymmer

 

+

3

-

Konkurs drużynowy z języka niemieckiego w LO w Turku

Beata Sawicka

 

+

3

-

Konkurs z języka niemieckiego „Masterchef po niemiecku”” w ZST w Turku

Beata Sawicka

 

+

3

I miejsce: Marika Walaszczyk

II miejsce: Desika Fabiańska

III miejsce: Wiktoria Szymczak

 

KONKURSY PRZEPROWADZONE W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Blok humanistyczny:

Nazwa konkursu

Opiekun

Wewnątrzszkolne

Pozaszkolne

Liczba Uczestników

Osiągnięcia

Życie i  twórczość K. K. Baczyńskiego

Sławomira Czubak

Maria Degentysz

+

 

55

-

Konkurs „List powstańca”

Maria Degentysz

+

 

10

-

Konkurs wiedzy o Powstaniu Warszawskim

Ewa Kowalewska

+

 

 

-

Konkurs „Złota Żaba” z języka polskiego i literatury

Sławomira Czubak

+

 

10

-

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

Maria Degentysz

 

+

2

-

XIV Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek

Wyszyna 2016

Beata Maleta

 

+

3

II m: Marika Walaszczyk

III m. Nikola Kilańska

Konkurs fotograficzny „Kadr na powiat turecki”

Beata Maleta

 

+

10

II m. Nikola Kilańska

wyróżnienie Patrycja Fabjańska

Konkurs „Najpiękniejsza kartka wielkanocna"

Beata Maleta

 

+

8

-

Konkurs plastyczno-literacki –

„Co mi w duszy gra?”

Beata Maleta

 

Etap szkolny

Etap powiatowy

12

1

I m: plastyka Sylwia Szulc

Konkurs plastyczny „Zapobiegamy pożarom”

Beata Maleta

 

+

6

I m.Oliwia Kałużna

II m: Sandra Kostrzewa

 

 

 

Konkurs plastyczny „Wielkopolska Moja Mała Ojczyzna”

Beata Maleta

 

+

4

Wyróżnienia: Julia Gadomska

Paulina

Ćwiek

Konkurs na najaktywniejszego czytelnika

Wanda Chmielewska

Beata Maleta

 

+

 

 

wszyscy uczniowie

I m:

Sandra Gałecka

(82 książki)

Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Wł. Pietrzaka

Wanda Chmielewska

 

etap międzynarodowy (recytacja)

2

 

 

II nagroda:

Sandra Gałecka

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej pt. „Przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę”

      -Jan Paweł II

Wanda Chmielewska

I mPaulina  Ćwiek

II m

Patrycja Fabjańska

III m Jakub Klimt

etap dekanalny:

II m Patrycja Fabjańska

etap diecezjalny

szkolny-38

dekanalny-3

diecezjalny-1

 

 

 

IX m: Patrycja Fabjańska

(etap diecezjalny)

Ogólnopolski konkurs „Mój szkolny kolega z Misji” – akcja charytatywna

Wanda Chmielewska

Kl IIa-86,70

Kl Ic-33,18

Kl Ib-32,07

ogólnopolski

84

Wysłano 205,60 zł na projekt „Żłobek na peryferiach”

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej

Wanda Chmielewska

+

 

31

I m. Wiktoria Szymczak

II m: Patrycja Kozłowska

III m. Aleksandra Mazurek

 

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015

Nazwa konkursu

Liczb uczestników

Osoby odpowiedzialne

Osiągnięcia

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

3

Marzena Mazurek

II miejsce w etapie gminnym (drużyna)

VII Międzypowiatowy Przegląd Teatralny „Zabawa światłem, cieniem lub kolorem” Dąbroszyn 2014

4

Wanda Chmielewska

Beata Maleta

II miejsce:

Wiktoria Szymczak

MagdalenaPisarska

Katarzyna Fistek

Marika Walaszczyk

Powiatowy Konkurs Plastyczno-Literacki „Co mi w duszy gra?”

14

Beata Maleta

Nagroda specjalna:

Wiktoria Szymczak w kategorii fotografia

Powiatowy Festiwal Kolęd i Pastorałek Grzymiszew 2014

4

Beata Maleta

Wyróżnienie:

Marika Walaszczyk

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

15

Marzena Mazurek

I miejsce w etapie gminnym:

Marika Gmachowska

Powiatowy konkurs na projekt graficzny „Stop uzależnieniom”

5

Katarzyna Woźniak

II miejsce w powiecie:

Dżesika Biegańska

Międzyszkolny Konkurs Artystyczny im. Wł.Pietrzaka

12

Wanda Chmielewska

Recytatorski:

I miejsce:

Szymon Nowak

Konkurs Wiedzy Religijnej Diecezji Włocłwaskiej pt. „Nie lękajcie się wyzwań jakie stawia przed nami świat”

38

Wanda Chmielewska

Etap dekanalny

I miejsce:

Marika Walaszczyk

Etap diecezjalny

IX miejsce :

Marika Walaszczyk

Międzypowiatowy konkurs „Najpiękniejsza pisanka”

4

Wanda Chmielewska

I miejsce:

Anna Marucha

XI Powiatowy Konkurs Ekologiczny

5

Sylwia Jaroszewicz

III miejsce

(drużyna)

Gminny Konkurs poetycko-recytatorski „25 lat Tuliszkowskiego Samorządu”

1

Maria Degentysz

Wyróżnienie:

Milena Kuzioła

 

 


Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014
Data
Nazwa
konkursu
Liczba uczestników
Osoby odpowiedzialne
Osiągnięcia
04.10.13
Szkolny konkurs wiedzowy: „Życie i twórczość K.K. Baczyńskiego
Wszyscy uczniowie klas I
Wanda Chmielewska
Sławomira Czubak
I miejsce – Marika Walaszczyk
II miejsce – Wiktoria Szymczak
III miejsce – Żaneta Hynasińska, Joanna Szewczyk
09.10.13
Szkolny konkurs plastyczny „Ilustracja do wybranego utworu K.K. Baczyńskiego”
8
Sławomira Czubak
Wanda Chmielewska
 
I miejsce – Dżesika Biegańska
II miejsce – Marika Walaszczyk
III miejsce – Lidia Derda Joanna Bocian
Natalia Markiewicz
07.11.2013
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
1
Maria Degentysz
V miejsce w etapie rejonowym – Andżelika Arent
20.11.2013
Międzypowiatowy Konkurs „Teatr z pogranicza –żywe obrazy”
4
Wanda Chmielewska
Beata Maleta
III miejsce – Agnieszka Śledzianowska
Katarzyna Moksik
Klaudia Mituta
Magdalena Ferko
20.11.2013
Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny "Co mi w duszy gra”
15
Beata Maleta
Sławomira Czubak
 
II miejsce Andżelika Arent w kategorii literackiej
29.11.2013
Powiatowy Konkurs Ortograficzny „Spelling Master” w Tuliszkowie
2
Julianna Cymmer
 
II miejsce – Nikola Jóźwiak
02.12.13
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Nie daj szansy AIDS"
1
Beata Maleta
III miejsce w etapie powiatowym Sandra Kostrzewa
05.12.2013
Powiatowy  Konkurs
 ”Bee” good at English
3
Julianna Cymmer
Anna Dębczyńska
I miejsce w etapie drużynowym – Andżelika Arent, Nikola Jóźwiak, Karolina Szymoniak
 
 
 
 
 
05.12.2013
Powiatowy Konkurs
 „In Deutsch Gut sein”
3
Beata Sawicka
III miejsce – Nikola Jóźwiak
11.12.2013
17. Przegląd Twórczości Bożonarodzeniowej
-etap szkolny
 
 
 
 
 
7
Wanda Chmielewska
I miejsce – Marta Jóźwiak
II miejsce – Przemysław Gronostaj, Sandra Kostrzewa i Sylwia Szulc
III miejsce – Robert i Ryszard Czekalscy, Natalia Pełczyńska
12.12.2013
V Międzynarodowy Konkurs Artystyczny im. Wł. Pietrzaka „Całej ziemi jednym objąć nie można uściskiem” (etap szkolny)
- recytatorski
- plastyczny
 
 
12
Wanda Chmielewska
Recytatorski: I miejsce – Szymon Nowak
II miejsce – Marika Walaszczyk
Plastyczny: I miejsce – Stellina Hoch
II Dżesika Biegańska, Sandra Kostrzewa
III mejsce – Marika Walaszczyk
12.12.2013
II Edycja Międzyświetlicowego Powiatowego Konkursu Plastycznego „Anioł Bożonarodzeniowy”
8
Marzena Mazurek
II miejsce – Joanna Bocian
20.12.2013
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
-forma plastyczna
5
Marzena Mazurek
Wyróżnienie - Stellina Hoch – w etapie gminnym i powiatowym
09.01.2014
VII Edycja Konkursu Wiedzy Religijnej Diecezji Włocławskiej
-etap szkolny
 
26
Wanda Chmielewska
I miejsce – Marta Jóźwiak
II miejsce – Andżelika Arent
III miejsce – Marika Walaszczyk
Cały I semestr
Szkolny Konkurs na najaktywniejszego czytelnika
Wszyscy uczniowie
Sławomira Czubak
Wanda Chmielewska
 
I miejsce – Sandra Gałecka
II miejsce – Milena Kuzioła
III miejsce – Andżelika Arent
05.03.2014
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
 
5
Marzena Mazurek
Etap gminny – I miejsce Marika Walaszczyk,           II miejsce Lidia Derda
Etap powiatowy –
 V miejsce Marika Walaszczyk, VIII miejsce          Lidia Derda
03.03. 2014
VII Edycja Konkursu Wiedzy Religijnej Diecezji  Włocławskiej – etap dekanalny
3
Wanda Chmielewska
I miejsce – Marta Jóźwiak
II miejsce – Andżelika Arent
III miejsce – Marika Walaszczyk
13.03.2014
Gminny Przegląd Piosenki Dziecięcej
2
Beata Maleta
II miejsce – Magdalena Ferko
III miejsce – Marika Walaszczyk
11.04.2014
Międzypowiatowy Konkurs „Najpiękniejsza Pisanka”
3
Wanda Chmielewska
I miejsce – Joanna Bocian
Wyróżnienie – Anna Bocian, Lidia Derda
11.04.2014
Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych
3
Dorota Michalak
III miejsce – Robert Czekalski (kategoria kl. III)
II miejsce – Ryszard Czekalski oraz   III miejsce – Mateusz Kubisiak ( kat. klas I – II)
26.04.2014
Finał Wielkopolski w Indywidualnych Biegach Przełajowych
3
Dorota Michalak
Robert Czekalski – 29 miejsce,   Ryszard Czekalski – 39 miejsce,
Mateusz Kubisiak – 41 miejsce
29.04.2014
Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
3
Marzena Mazurek
Renata Marciniak
Etap gminny –
I miejsce trzyosobowa drużyna : Michał Marecki, Mariusz Kozłowski, Maciej Wojnowski

Gmina TuliszkówSZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIESZKOŁA BEZ PRZEMOCYOKE Poznańzdjęciezdjęcie

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009  CMS

projektowanie stron www