2017-09-01

W ZESPOLE SZKOLNO-PRZEDSZKOLNYM IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W GRZYMISZEWIE

DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ I ODDZIAŁÓW GIMNAZJUM

ODBĘDZIE SIĘ 4 WRZEŚNIA O GODZ. 9.00

Wyjazd autobusów ze Smaszewa i Tuliszkowa o godz. 8.10, Imiełków, Babiak, Wielopole około 8.30.

Informacje o kontynuacji nauki w gimnazjum

2017-06-21

Z dniem 1 września 2017r Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego zostanie włączone do Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Grzymiszewie. W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie będą kontynuować naukę w II i III klasie gimnazjum. Klasy dotychczasowego gimnazjum w Grzymiszewie prowadzone będą w Szkole Podstawowej wchodzącej w skład Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. R. Traugutta w Grzymiszewie.

Uczniowie zamieszkujący poza obwodem naszej szkoły mogą również kontynuować w niej naukę. Granice obwodu szkoły dla klas Gimnazjum w Grzymiszewie prowadzonych w Szkole Podstawowej w Grzymiszewie na rok szkolny 2017/2018: Grzymiszew, Babiak, Gozdów, Imiełków, Wygoda, Tarnowa, Ogorzelczyn, Zadworna od nr domu 61 do nr domu 99, Piętno, Ruda, Smaszew i Wielopole.

2017-06-20

Eksperyment dla każdego – to hasło, pod którym gimnazjaliści z Grzymiszewa 26 maja uczestniczyli w kolejnym już Festiwalu Nauki. Tego dnia tradycyjna nauka w szkolnej ławce została zastąpiona poszukiwaniem inspiracji do rozwoju w różnych dziedzinach - od techniki po kulinaria. Impreza była połączona z rozegraniem II Gimnazjalnego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego „Na tropach Nauki”...

Wycieczka do Warszawy

2017-06-17

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w wycieczce do Warszawy 22 maja zorganizowanej przez zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych. Celem było zwiedzenie zabytkowej nekropolii w Warszawie – Cmentarza Powązkowskiego, spacer po Starówce oraz wizyta na Stadionie Narodowym.

Autor zdjęć: Oliwia Kałużna

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

2017-06-04

W dniu 30 maja grupa uczniów w składzie: Oliwia Mencel, Aleksandra Wojtkowiak i Mateusz Wojdak wzięła udział w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu we Władysławowie. Ideą konkursu była nie tylko rywalizacja i prezentacja osiągnięć uczniów, ale także propagowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród młodzieży oraz zachęcenie ich do podnoszenia swojej wiedzy i świadomości prozdrowotnej. Okazją ku temu były zorganizowane w przerwie konkursu zabawy „Kocham Cię Zdrowie” i zabawa z tańcem.  Ponadto dla wszystkich przybyłych czekał zdrowy poczęstunek i degustacja zdrowych słodyczy.