GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE

GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE


Popularne tagi

Chmura Tagów

Przypominamy o konkursie profilaktycznym

2016-05-20

 Regulamin konkursu STOP DOPALACZOM

 
1.Celem konkursu jest wykonanie PLAKATU w formacie A3 lub większym dowolna techniką graficzną: technika mieszana, grafika komputerowa, kredki, farby, kolaż, wycinanka itp. 
2.Konkurs skierowany jest do uczniów wszystkich klas. 
3.Organizatorem konkursu jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Turku.
4.Praca konkursowa powinna jednoznacznie kojarzyć się z profilaktyką antydopalaczową i bezpiecznymi zachowaniami; nie może straszyć i wzbudzać agresji.
5.Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie prace autorstwa uczestników, nie naruszające praw autorskich osób trzecich oraz nigdzie poprzednio niepublikowane.
6.Uczestnik (jedna osoba) zgłasza jedną pracę. 
7.Prace konkursowe należy wykonać w terminie do 24 maja.
8.Za wykonanie plakatu każdy uczeń otrzyma ocenę z przedmiotu zajęcia artystyczne lub punkty z zachowania.
9.Podsumowanie i wręczenie nagród laureatom konkursu odbędzie się do 24 czerwca 2016r.
 
Szkolni opiekunowie konkursu: Katarzyna Woźniak, Beata Maleta

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

2016-05-05

Uroczystym apelem 29 kwietnia cała społeczność Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Grzymiszewie uczciła 255 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja...

 


Dzień Otwarty "u Baczyńskiego"

2016-05-04

 Dzień Otwarty w naszym gimnazjum, który odbył się 28 kwietnia 2016 r., przyciągnął liczne grono szóstoklasistów oraz ich rodziców. Dyrektor szkoły p. Izabela Gradecka, witając wszystkich gości, przybliżyła ogólne zasady rekrutacji w roku szkolnym 2016/2017, przedstawiła grono pedagogiczne oraz zaprosiła do poznania naszej placówki, szczególnie gorąco zachęciła uczestników do udziału w warsztatach przedmiotowych przygotowanych przez nauczycieli wraz z uczniami. 

 


Powiatowa Sesja Ekologiczna

2016-05-04

 W dniu 21 kwietnia 2016r. trzy uczennice naszego gimnazjum: Patrycja Kozłowska, Oliwia Mencel i Aleksandra Wojtkowiak wzięły udział w obchodach Dnia Ziemi i Powiatowej Sesji Ekologicznej zorganizowanych przez Zespół Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. Spotkanie to miało charakter objazdowy: odwiedziliśmy Stadninę Koni Huculskich "Skarbiec" w Młodzianowie, w Kawęczynie wysłuchaliśmy prelekcji na temat obrączkowania bocianów, a w Chocimiu zwiedziliśmy hodowlę kolorowych karpi koi. Po powrocie do Kaczek odbył się Eko-konkurs i wspólne ognisko. Słoneczna pogoda sprzyjała odwiedzaniu uroczych zakątków naszego powiatu.                   

 Sylwia Jaroszewicz


 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009  CMS

projektowanie stron www