GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE

GIMNAZJUM IM. KRZYSZTOFA KAMILA BACZYŃSKIEGO W GRZYMISZEWIE


Popularne tagi

Chmura Tagów

Międzynarodowy Dzień Ziemi

2017-04-22

  

Międzynarodowy Dzień Ziemi to najbardziej znane święto ekologiczne obchodzone 22 kwietnia w celu ochrony środowiaska, rozszerzenia świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą. Może warto celebrować je w nieco inny sposób niż tradycyjnie, czyli poprzez jednorazowe akcje, haeppeningi, zakazy i nakazy. Przecież wiele już wiemy z edukacji ekologicznej. Pójdźmy do lasu, na łąkę, do parku, poświęćmy czas na refleksję o Przyrodzie, jak bardzo jest ona dla nas ważna, a jednocześnie piękna i ciekawa.


Życzenia

2017-04-13

 


OGŁOSZENIE

2017-04-03

 Zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie z policjantem

z Powiatowej Komendy Policji z Turku

nt. profilaktyki zagrożeń w internecie 6 kwitnia br. o godz. 17.30 w gimnazjum.

W drugiej części zebrania odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas III dotyczące procedur egzaminu gimnazjalnego.


Warsztaty wielkanocne w Tuliszkowie

2017-03-31

Zajączek wielkanocny wykonany przez Dawida Sompolskiego zajął I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Świetlicę i Bibliotekę Gimnazjum Zespołu Szkół w Tuliszkowie. W piątek 31 marca odbyło się uroczyste wręczenie nagród połączone z warsztatami tworzenia palm wielkanocnych, w których wzięli udział wszyscy uczniowie naszego gimnazjum uczestniczący w konkursie: Adrianna Nowakowska, Sandra Taborek, Kacper Selewski, Patrycja Wolniewicz (wyróżnienie w konkursie). 


XII Powiatowe Prezentacje "The School Stage"

2017-03-30

Musztra wojskowa po angielsku... w Gimnazjum im. K.K. Baczyńskiego w Grzymiszewie

We wtorek 28 marca 2017 roku w odbyły się  XII Powiatowe Prezentacje  ”The School Stage”. Do konkursu przystąpiły cztery zespoły gimnazjalistów ze Słodkowa, Tuliszkowa i Grzymiszewa. Oceniano prezentacje pod kątem wrażenia artystycznego oraz poprawności językowej. Występy uczestników oceniała niezależna komisja jurorów:  Jarosław Sparażyński – instruktor teatralny z Miejskiego Domu Kultury w Koninie,  Daria Wasilewska i Justyna Falkowska – nauczycielki języka angielskiego w Zespole Szkół im. M. Kopernika w Koninie...


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009  CMS

projektowanie stron www