Mecz SKRA Bełchatów vs Cucine Lube Civitanova

2017-03-20

W dniu 15.03.2017r. uczniowie naszego gimnazjum pod opieką p. Doroty Michalak i p. Agnieszki Zielińskiej udali się do Łodzi do Atlas Areny na mecz siatkówki, aby kibicować polskiej drużynie SKRZE Bełchatów. Bełchatowianie z jednym z faworytów Ligi Mistrzów do połowy seta toczyli bardzo wyrównany bój i szybko znaleźli sposób na zatrzymanie blokiem czołowych postaci włoskiej drużyny. Liderem żółto-czarnych był Mariusz Wlazły. Od 3 seta zarysowała się jednak przewaga siatkarzy Cucine Lube. Kilkupunktowej straty nie udało się już odrobić i Włosi wygrali cały mecz 3:1.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

2017-03-20

W dniu 22 lutego uczniowie w składzie: Julia Dembowska, Paulina Ciesiołkiewicz, Kacper Michalak, Paulina Ćwiek,  Patrycja Fabjańska, brali udział w eliminacjach gminnych OTWP. Ku naszemu zadowoleniu pierwsze dwa miejsca w tym turnieju zajęły Paulina Ćwiek i Patrycja Fabjańska. To właśnie one zakwalifikowały się do eliminacji powiatowych, które odbyły się 04 marca w Brudzewie. Po wielogodzinnych zmaganiach Paulina zajęła III miejsce w powiecie. GRATULACJE !!!

Do turnieju przygotowywała p. Marzena Mazurek

Szkolny Etap Konkursu Wiedzy Religijnej

2017-03-15

WYNIKI

X Edycji Konkursu Wiedzy Religijnej
              Diecezji Włocławskiej
            dla uczniów szkół gimnazjalnych

pt.  „I od tej godziny wziął Ją uczeń do siebie” (J 19,27)
– Jan Paweł II nauczyciel zawierzenia Maryi
.

- etap szkolny -

I miejsce –   Patrycja Fabjańska IIc

II miejsce –    Paulina Ćwiek IIc

III miejsce –  Tobiasz Arent IIb

Osoby te zakwalifikowały się do etapu dekanalnego, który dbędzie się  26 kwietnia 2017r. w Tuliszkowie.

Bal gimnazjalny 2017

2017-02-14

Bal gimnazjalny uczniów klas III już za nami! Tegorocznym motywem był "Taniec wśród gwiazd" i w takim nastroju uczniowie wraz z zaproszonymi gośćmi, nauczycielami i rodzicami bawili się do północy. Zapraszmy do obejrzenia galerii zdjęć...