Życzenia

2016-12-24

Troje gimnazjalistów z Grzymiszewa w nagrodę pojedzie do Brukseli

2016-12-22

17 listopada 2016 r. w budynku auli szkolnej Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Kaczkach Średnich odbył się VII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii europejskiej. Reprezentacja naszego Gimnazjum w składzie: Patrycja Fabjańska ucz. kl. IIc, Patrycja Kozłowska ucz. kl. IIIa oraz Stanisław Michalak ucz. kl. IIIa zajęła w konkursie I mijsce i otrzymała nagrodę główną - wyjazd do Brukseli i zwiedzanie Parlamentu Europejskiego dla 3 osób i ich opiekuna, którym była pani Agnieszka Zielińska.

Trzecie miejsce w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej Halowej

2016-12-11

Reprezentacja chłopców z Gimnazjum w Grzymiszewie brała udział w Powiatowych Mistrzostwach Piłki Nożnej Halowej. Turniej odbył się 19 października na Hali sportowej w Tuliszkowie. W skład naszej drużyny wchodziły następujące osoby: Bocian Krystian, Czekała Maciej, Kupka Piotr, Michalak Stanisław, Patrzykąt Kamil, Perlicki Kamil, Pietrzak Michał, Stasiak Maciej, Szuszfalak Kamil, Wachowski Kacper, Wojdak Mateusz.

Cały powiat podzielony był na dwie grupy. Jedna grupa rywalizowała w Tuliszkowie, druga w Malanowie. W skład naszej grupy wchodziły następujące drużyny: Tuliszków, Przykona, Kawęczyn, Turek G1, Grzymiszew.

Nasza drużyna ostatecznie zajęła miejsce trzecie, brakowało jednego punktu by dostać się do fazy finałowej rozgrywek. Gratulacje dla wszystkich członków drużyny.

Kamil Więcławek

Wycieczka do Mleczarni w Turku

2016-12-04

25 listopada uczniowie klas drugich pod opieką pani Marzeny Mazurek, pani Katarzyny Woźniak i pani Aleksandry Mory-Bursztyn udali się na wycieczkę do Mleczarni w Turku. Celem wycieczki było zapoznanie się z procesami wytwarzania produktów mlecznych oraz poznanie specyfiki wykonywanych zawodów, a także wymagań i predyspozycji niezbędnych do wykonywania pracy na prezentowanych stanowiskach. Dla uczniów była to praktyczna lekcja, dzięki której mieli możliwość zobaczenia jak funkcjonuje rozwijający się zakład, którego produkty kierowane są na rynek polski i zagraniczny. Oprócz  zwiedzania zostaliśmy zaproszeni na degustację różnych gatunków sera pleśniowego – za co bardzo dziękujemy. Dziękujemy również pani Karolinie Mory, która była naszym głównym przewodnikiem oraz wszystkim innym osobom, które poświęciły nam swój czas i przekazały cenną wiedzę.